На Дніпропетровщині водій заснув за кермом та влетів у блокпост
Надзвичайна подія, причиною якої став людський фактор та втома, сталася на території Нікополя. На Олексіївському мосту легковий автомобіль на швидкості врізався в конструкції блокпоста.
Як передає "Відомо" з посиланням на Телеграм-канал "ДС: новини Дніпро", автопригода трапилася вчора, 20 червня, близько полудня. Керманич транспортного засобу під час руху втратив контроль над керуванням через те, що банально заснув за кермом. Некерована автівка з'їхала з траєкторії та на повній швидкості протаранила фортифікаційну споруду.