У Кам'янському чоловік побив та пограбував неповнолітнього
Слідчі завершили досудове розслідування щодо 32-річного чоловіка, який напав на 17-річного юнака та заволодів його мобільним телефоном.
Подія сталася 16 квітня близько 13:00 за місцем проживання потерпілого. Під час слідства встановлено, що обвинувачений прийшов у гості до неповнолітнього. Між ними виник конфлікт, у ході якого чоловік накинувся на хлопця з кулаками, після чого відкрито заволодів його мобільним телефоном та залишив місце події.