На Дніпропетровщині викрили схему розтрати коштів під час закупівлі електроенергії
Розтрата коштів під час закупівлі електроенергії — у Павлограді підозрюють директора комунального підприємства.
За даними слідства, у 2021 році комунальне підприємство у Павлограді уклало договір на постачання електричної енергії з іншим підприємством.
Підозрюваний, як посадова особа, підписав акти виконаних робіт, у яких безпідставно завищив обсяги електроенергії, що фактично не була поставлена.
Унаслідок таких дій бюджету комунального підприємства завдано збитків на суму понад 500 тис. грн.