Культура

Музей Кам’янського запрошує на відкриття персональної виставки художниці Алли Михальчук

Опубликовано ilona - пт, 06/14/2024 - 15:44

20 червня в Музеї історії міста відбудеться відкриття персональної виставки відомої художниці, лауреатки міського конкурсу «Кам’янське мистецьке перевесло» 2019 року, Алли Михальчук «Подорож з фарбами: 10 років потому».

Це своєрідне підведення підсумків творчого шляху художниці за минуле десятиліття. Символічно, що персональна виставка Алли Михальчук, як і десять років тому, відкривається в Музеї, але вже в іншому експозиційному просторі.

Юні піаністи з Кам’янського стали лауреатами міжнародного конкурсу

Опубликовано Margarita - пт, 06/14/2024 - 07:04

Фортепіанний ансамбль «Капріччіо» Лівобережної Школи Мистецтв м. Кам’янське у складі Софії Шкляєвої та Вероніки Шкляєвої стали Лауреатами І премії на Міжнародному багатожанровому двотуровому фестивалі-конкурсі “GREECE STARS”.

Дівчата отримали Дипломи цього престижного мистецького проєкта, який проходив дистанційно у Греції за підтримки Міністерства культури – EUROPE FESTIVALS & OREA FEST., повідомляє ktoday.com.ua.

У Кам’янському нагородили лауреатів конкурсу «Козак Мамай та його пісня» (відео)

Опубликовано Александр Бугаев - чт, 06/13/2024 - 18:11

Сьогодні, 13 червня, в Музеї історії міста міський голова Андрій Білоусов вручив нагороди та подарунки лауреатам XVII регіонального конкурсу дитячої творчості «Козак Мамай та його пісня».

Цього року до конкурсу долучилися 248 учасників з Кам’янського, Кривого Рогу та Петриківки. Загалом на виставці представлено 277 унікальних робіт, створених руками юних митців.

Цей конкурс не лише відкриває нові погляди на козацьку історію рідного краю, але й відображає наше сьогодення.

Вихованці театральної студії “Гармонія” стали переможцями конкурсу «ЛІГА ТАЛАНТІВ»

Опубликовано Александр Бугаев - ср, 06/12/2024 - 17:59

Нещодавно у Києві пройшов Третій Всеукраїнський дистанційний багатожанровий двотуровий конкурс «ЛІГА ТАЛАНТІВ». Метою цього конкурсу, за словами його організаторів є популяризація дитячої та юнацької творчості в Україні, розвиток та підвищення професійної майстерності учасників конкурсу та виявлення кращих і оригінальних особистостей.

Про це повідомляє ktoday.com.ua.

Які культурні заходи чекають на кам’янчан

Опубликовано ilona - ср, 06/12/2024 - 15:10

Програма заходів у закладах культури міста Кам’янське з 12 червня по 19 червня 2024 року.

Основна сцена КЗ «Академічний музично-драматичний театр

ім. Лесі Українки м.Кам’янського» КМР

(пл. 250-річчя міста, 2)

13 червня 18.00 – музична комедія «Сватання на Гончарівці».

14 червня 18.00 – детектив «Мишоловка. Вбивство на Калвер-Стріт».

15 червня 18.00 – вистава для всієї родини «Рапунцель».

КЗ «Музей історії міста Кам’янське» КМР,

Стартувала міська премія в галузі культури «Кам’янське мистецьке перевесло»

Опубликовано ilona - вт, 06/11/2024 - 12:36

Управління культури міської ради оголошує прийом документів від претендентів на присудження у 2024 році міської премії в галузі культури «Кам’янське мистецьке перевесло» за наступними напрямками:

– театральне мистецтво (театральні вистави, режисерські, сценографічні, акторські роботи, оперні партії тощо);

– образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво (живопис, графіка, скульптура, монументальне мистецтво, кераміка, художнє скло, метал, різьба, обробка дерева, ткацтво, художні прикраси, народні промисли, персональні виставки тощо);

Юні піаністки з Кам’янського успішно виступили на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв

Опубликовано Александр Бугаев - вт, 06/11/2024 - 11:25

Учениці фортепіанного відділу Лівобережної школи мистецтв взяли участь в ІV Всеукраїнському фестивалю-конкурсу мистецтв «УКРАЇНА ЄДИНА», який відбувся 26 травня 2024 року  і отримали почесні нагороди.

Про це повідомляє ktoday.com.ua.

В номінації «Інструментальний жанр» Диплом Лауреата І премії отримала Марія Мальцева, а Дарія Кадирова була нагороджена Дипломом Лауреата ІІ премії

У Будинку культури Карнаухівки провели “Хібукі-терапію”

Опубликовано Александр Бугаев - вт, 06/11/2024 - 11:21

10 червня КЗ Будинок культури селища Карнаухівка Кам’янської міської ради спільно з благодійною організацією Triangle generation hymanitaire провели Хабукі- терапію з молоддю. Головним елементом цієї теапії є собаки-обіймаки Хібукі, які допомагають зняти стрес та заспокоїти дитину.

Про це повідомляє ktoday.com.ua.

У Кам’янському запрацює виставка “Портрети Маріуполя: історії, які надихають”

Опубликовано ilona - пн, 06/10/2024 - 15:49

14 червня у Музеї історії м. Кам’янське запрацює виставка під назвою “Портрети Маріуполя: історії, які надихають”.

Проєкт “Портрети Маріуполя” – це 27 історій переселенців і переселенок, життя яких змінило повномасштабне вторгнення рф.

Ідея проєкту зародилася навесні 2022 року, коли люди масово виїжджали з облоги Маріуполя. Саме тоді інформаційна блокада міста призвела до того, що світ не знав певною мірою про злочини росіян в місті Марії та загальний масштаб трагедії.

У Кам’янському завершився проєкт “Театр для вразливих груп населення”

Опубликовано Александр Бугаев - пн, 06/10/2024 - 12:15

Коли у театрі ім. Лесі Українки розробляли проєкт “Театр для вразливих груп населення”, ніхто й не гадав, що він так швидко завершиться.

Лише за півтора місяця “театр за 1 гривню” відвідали 2070 людей, тобто весь запланований в рамках проєкту ліміт – вичерпаний.

З одного боку – в театрі раді, що проєкт мав попит, приємно бачити велику зацікавленість кам’янчан у театральному мистецтві, і прихильність саме до кам’янського творчого колективу.

З іншого боку – сумно, що все так швидко закінчилося.