У Кам’янському відбувся командний тенісний турнір “Rock band tennis cup”
У неділю, 21 червня, на відкритих тенісних кортах СК “Прометей” у Кам’янському відбувся командний турнір “Rock band tennis cup”, який об’єднав 36 учасників у 12 командах. Родзинкою змагань стали не лише рок-тематика, а й оригінальний формат його проведення.
Про це повідомляє kamyanske.com.ua
Як розповів голова правління громадської організації “Кам’янська тенісна федерація “Прометей” Андрій Андрєєв, ідея турніру народилася завдяки любові місцевих тенісистів до рок-музики.