Кам’янські гандболістки стали срібними призерками всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч»
З 14 по 17 червня в Ужгороді відбувся фінальний етап змагань з гандболу в межах всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч».
Дніпропетровську область на турнірі представляла команда дівчат 7–8 класів ліцею №20 імені О. І. Стовби з Кам’янського. За результатами жеребкування суперницями наших спортсменок стали команди з Миколаївської, Кіровоградської, Сумської та Волинської областей.
Упродовж турніру гандболістки демонстрували впевнену та результативну гру, що дозволило їм посісти перше місце у своїй групі та вийти до чвертьфіналу.