Кам'янчанки - срібні призерки чемпіонату України з настільного тенісу
З 17 по 21 червня у селі Андріївка Львівської області відбувся чемпіонат України з настільного тенісу серед мінікадетів 2015 року народження та молодших.
Яскравий виступ на чемпіонаті України продемонстрували вихованки ДЮСШ №1 Ярослава Онищенко та Іванна Зіненко. У складі збірної команди Дніпропетровської області дівчата впевнено пройшли турнірний шлях та стали срібними призерками змагань.