Кам’янчани відзначилися на кадетському чемпіонаті України з плавання
З 18 по 20 червня у львівському аквапарку «Пляж» відбувся Літній чемпіонат України з плавання серед кадетів. У змаганнях взяли участь 316 юних спортсменів із Києва та 20 областей України.
За підсумками стартів у загальнокомандному заліку перемогу здобула збірна Дніпропетровської області, випередивши команди Рівненщини та Київщини. Значний внесок у цей успіх зробили вихованці кам’янської ДЮСШ №5.