На виїзді з Дніпра загорілось авто: вогонь пошкодив ще одне, є постраждалий
У четвер, 25 червня, у Дніпровському районі, на виїзді з обласного центру, пролунав вибух. В результаті надзвичайної події одне авто згоріло повністю. Ще одна автівка отримала пошкодження, коли проїжджала повз.
Про це Інформатор повідомляє із посиланням на пресслужбу ГУНП Дніпровського району. Попередньо, в багажнику автівки вибухнув побутовий балон з газом, через що й виникла пожежа.