Камʼянчани вирушили на Всеукраїнський турнір з козацького двобою
Команда відділення козацького двобою комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа № 1» Камʼянської міської ради вирушила до Вінниці. Попереду на наших спортсменів чекає серйозний виклик — Всеукраїнський турнір з козацького двобою.
"Під пильним керівництвом досвідченого тренера-викладача Станіслава Тимченка хлопці та дівчата пройшли потужну підготовку. Вони готові продемонструвати не лише високу техніку, а й справжній козацький дух, витривалість та волю до перемоги.