Доброволець Артем із Кам’янського району поповнив ряди "Гвардії наступу"
Він вирішив стати бійцем Гвардії наступу за покликом серця. Оголошення про набір до штурмових бригад 24-річний Артем із Кам’янського району побачив в інтернеті. Все обміркував і пішов записуватися.
Хлопець каже, бійцям на передовій тяжко, треба їм допомогти. Бригаду обирав ретельно й зважено. Розглядав різні варіанти. Зупинився на підрозділі «Рубіж». До нього входять досвідчені воїни. Захисники, які пройшли найгарячіші точки Луганщини і Донеччини. А ще вони у перші дні війни обороняли Гостомельський аеропорт та допомогли столиці вистояти.