Вдарив себе ножем у груди: у Дніпрі рятували чоловіка, який хотів вкоротити собі віку
Бригада Центральної підстанції Дніпровської станції екстреної медичної допомоги надала допомогу 28-річному чоловікові, який намагався вкоротити собі віку.
За інформацією медиків, 28-річний чоловік, перебуваючи у стані алкогольного спʼяніння, власноруч наніс собі удар ножем у ділянку грудної клітини зліва, що призвело до серйозних ушкоджень.
На виклик оперативно прибули лікарка інтенсивної терапії та реанімації Катерина Сергеїчева, парамедики Анастасія Лубенець і Максим Хлюстіков, а також екстрений медичний технік Володимир Редько.