На Дніпропетровщині екскерівник держпідприємства постане перед судом за мільйонні розтрати
Криворізькі правоохоронці скерували до суду обвинувальний акт стосовно директора філії державного підприємства за підозрою у зловживанні службовим становищем. Посадовець державного підприємства безпідставно нарахував працівникам установи виконання покарань премії на загальну суму понад 1 мільйон гривень.