Любиме Місто
У суботу в Кам’янському великий футбол
Півфінал та фінал "Кубку відкриття сезону" на призи газети "Любиме місто" відбудуться 22 квітня у суботу. Про це повідомили в Федерації футболу Кам'янського.
На стадіоні ДЮСШ-2 відбудуться два півфінали зустрінуться "Олiмпiя-2001" - "Атлетiк" 16.00,
"Днiпровськi вовки" - "Сенатор" 16.40
Фінал 17.30.
У Кам’янському проходять чвертьфінали
Вчора відбулись перші матчі чвертьфіналу Кубку відкриття сезону з футболу на призи газети «Любиме місто».
Зустрічі пройшли на стадіоні ДЮСШ № 2 на лівому березі. Ось їх результати:
"Днiпровськi вовки" - "ЮРК" 4:0
"Атлетiк" - "БАМЛегioн" 4:0
"Сенатор" - "Союз Сталь" 6:0
Сьогодні на стадіоні Ліцею № 18 на Черемушках гратимуть "ПМГУ Камет Сталь" та "Олiмпiя-2001". Початок о 18.00.
Завтра у Кам’янському стартують чвертьфінали
У понеділок та вівторок відбудуться матчі чвертьфіналу Кубку відкриття сезону з футболу на призи газети «Любиме місто».
Календар ігор.
Понедiлок 10.04.23 ДЮСШ2:
"Днiпровськi вовки" - "ЮРК" 17.00,
"Атлетiк" - "БАМЛегioн" 17.35
"Сенатор" - "Союз Сталь" 18.15
Вiвторок 11.04.2023 Ліцей-18:
"ПМГУ Камет Сталь" - "Олiмпiя-2001" 18.00.
Кубок відкриття сезону у Кам’янському – результати другого дня
Сьогодні у Кам’янському відбулися чергові матчі на Кубок відкриття сезону на призи газети «Любиме місто».
На стадіоні ДЮСШ № 2, що на лівому березі, грали команди «Сенатор»-«Дрезден» і «Петриківка»-«Олімпія 2001». У першому поєдинку з великим рахунком виграв «Сенатор» - 4:0, а у другому сильнішою виявилась «Олімпія» - 4:2. Ці дві команди продовжують брати участь у розіграшу Кубку.