Аварії

У Кам’янському аварії на водогоні та електромережах

Надіслав: slavkin1 , дата: вт, 07/18/2023 - 06:36

Про це повідомляють «Інформаційні системи».
«Кам'янське ВКГ КП ДОР "Аульський водовід" повідомляє: Для проведення аварійно-відновлювальних робіт за адресою вул.Польська,276 та 278 обмежено тиск подачі води на 3 5-ти, поверхові будинки, до завершення робіт.
АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі» повідомляє: У зв'язку з аварійно-відновлювальними роботами на лінії електромереж, частково знеструмлені споживачі ж/масиву Романкове, до завершення робіт», - йдеться в повідомленні.
 

У Кам’янському проблеми зі світлом

Надіслав: slavkin1 , дата: вт, 05/30/2023 - 14:22

Про це повідомляють «Інформаційні системи».
«АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі» повідомляє: У зв'язку з екстреним відключенням електроенергії частково знеструмлені споживачі : ж/м Дніпробуд, с.Романково та правобережної частини міста», - йдеться в повідомленні.
Через ці проблеми було ускладнено рух трамваю маршруту № 4. Також світла немає у деяких районах Дніпра та Дніпропетровської області, енергетики обіцяють найближчим часом відновити енергопостачання.
 

Аварійні ситуації в Кам’янському

Надіслав: slavkin1 , дата: сб, 05/27/2023 - 17:34

Про них повідомляють «Інформаційні системи».
«АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі» повідомляє: 
У зв'язку з аварійно-відновлювальними роботами на лінії електромереж знеструмлені споживачі району вул.Колеусівська та прилеглі, до завершення робіт.
КП КМР «Транспорт» повідомляє: У зв'язку з погодними умовами рух трамваю №4 тимчасово курсує за маршрутом вул.Одеська - ДМК. Рух трамваю №3 тимчасово припинено», - йдеться в повідомленні.