Политику из Каменского не выплатили зарплату за военную службу

Опубликовано slavkin1 - пн, 03/13/2023 - 07:48
куприй

Экс-нардеп из Каменского Виталий Куприй добивается выплаты ему задолженности по заработной плате за службу в ВСУ в период апреля-мая 2022 года.
«Довго думав чи треба про це заявляти, але оскільки всередині країни панує несправедливість, то я вирішив на своєму прикладі спробувати захистити право військового на грошове забезпечення і додаткову винагороду, передбачену законодавством.
З червня минулого року за станом свого здоров'я я не зміг продовжувати службу в ЗСУ. Проте всупереч моїм правам Командування Сил ТрО ЗСУ мені до сих пір не виплатило кошти за мою службу у квітні-травні. 27.01.2023 року я вирішив все ж таки нагадати генералу Ігорю Танцюрі про цю проблему і направив йому відповідну заяву.

письмо

На жаль виглядає так, що мій лист відмовились отримувати на пошті. Хоча буквально за день до цього я отримав від нього лист по іншій темі саме з цієї поштової адреси.

ответ
Якщо військовому не виплатили кошти більш ніж за один місяць, то є наступні варіанти реагування:
1. Скарга Міністру оборони, Головнокомандувачу, Верховному головнокомандувачу. 
2. Заява про вчинення кримінального правопорушення в Офіс генерального прокурора і ДБР за статтею 175 Кримінального кодексу України.
3. Позов до суду.
Скарги і заяви у пункті 1 або 2 можна подавати як особисто, так і через інших осіб, депутатів, громадські організації. Позов до суду подається особисто або через адвоката.
Я почну з першого варіанту. Буду повідомляти вас про перебіг подій», - написал Куприй в своем фейсбуке.