Я-ветеран

ЦНАПи Дніпропетровщини отримали нагороду за проєкт «Я – Ветеран»

Надіслав: ilona , дата: вт, 10/24/2023 - 17:48

Дніпропетровщина приєдналася до «Digital Forum: Дієвий ЦНАП 4.0», який проходив у Києві. Область отримала нагороду від Мінцифри за інноваційний проєкт «Я – Ветеран». Його визнали кращим сервісом для захисників. Про це повідомили в ОВА.  

Як послуга "Я-ветеран" допомагає кам'янчанам

Надіслав: ilona , дата: пт, 09/22/2023 - 14:51

На теперішній час у всіх ЦНАП Кам'янського надається комплексна послуга «Я-Ветеран». Працівники Центру діляться історіями успіху та позитивним досвідом наших ветеранів. 

"Один із наших ветеранів, Владислав, розповідає про те, як завдяки комплексній послузі «Я-Ветеран» він зміг знайти нове покликання та зареєструвати громадське об'єднання, щоб долучитися до розвитку міста та допомагати своїм побратимам. Його історія успіху – це свідчення того, як допомога та можливості, можуть перетворити життя на краще.

У ЦНАП Кам’янського діє комплексна послуга «Я ветеран»

Надіслав: ilona , дата: чт, 09/14/2023 - 11:23

Важливим кроком на шляху до забезпечення підтримки наших героїв – ветеранів російсько-української війни та їх родин є комплексна послуга «Я-Ветеран», яка надається у ЦНАП м.Кам'янського та впроваджена за підтримки міського голови Андрія Білоусова

Ця послуга дає можливість ветеранам та членам їх родин отримати швидкі, якісні та доступні послуги. Через «єдине вікно» можна знайти роботу, дізнатися про можливості реабілітації, навчання тощо.