Як послуга "Я-ветеран" допомагає кам'янчанам

Надіслав: ilona , дата: пт, 09/22/2023 - 14:51
р

На теперішній час у всіх ЦНАП Кам'янського надається комплексна послуга «Я-Ветеран». Працівники Центру діляться історіями успіху та позитивним досвідом наших ветеранів. 

"Один із наших ветеранів, Владислав, розповідає про те, як завдяки комплексній послузі «Я-Ветеран» він зміг знайти нове покликання та зареєструвати громадське об'єднання, щоб долучитися до розвитку міста та допомагати своїм побратимам. Його історія успіху – це свідчення того, як допомога та можливості, можуть перетворити життя на краще.

Ці історія є доказом того, що навіть після важких випробувань наші герої можуть знайти нові можливості, зростати та розвиватися. Разом ми здатні зробити багато, адже кожен ветеран – це жива легенда нашої країни, і їхні історії успіху – це найкращі свідчення того, що ніщо не є неможливим, коли є підтримка, знання та воля.

Ми дуже вдячні нашим партнерам PROSTO та SALAR International за інформаційну підтримку цього проєкту, а також міському голові Андрію Білоусову за надзвичайно важливий внесок у забезпечення благополуччя ветеранів", - зазначили в ЦНАПі.