На Дніпропетровщині посадовця підозрюють у незаконному видобутку підземних вод
Слідчі Криворіжжя повідомили про підозру посадовцю за фактом незаконного видобування підземних вод.
Внаслідок незаконного використання надр державі завдано збитків на суму майже 90 мільйонів гривень.
Слідством встановлено, що починаючи з квітня 2019 року посадовець перебуваючи на посаді директора одного з комунальних підприємств територіальної громади, організував незаконне видобування підземних вод без передбачених законодавством дозвільних документів.