роботодавці

З 1 квітня суттєво зростуть штрафи для роботодавців

Надіслав: Александр Бугаев , дата: чт, 03/21/2024 - 17:32

В Україні з 1 квітня, зростуть не тільки мінімальна зарплата та соціальні виплати. Так, цього ж дня в Україні жорсткіше каратимуть роботодавців за незадекларовану належним чином працю співробітників. 

Про це повідомляє Фокус.

Згідно із законом “Про Державний бюджет України на 2024 рік”, мінімальна заробітна плата з 1 квітня зросте і становитиме 8 тисяч гривень. Підстави відповідальності за порушення законодавства про працю прописані у статті 265 Кодексу законів про працю. Штрафні санкції залежать від розміру мінімальної зарплати.

Роботодавців Кам’янського запрошують до участі в онлайн-семінарі

Надіслав: ilona , дата: чт, 01/25/2024 - 10:17

Фахівці Кам’янської філії Дніпропетровського ОЦЗ запрошують роботодавців до участі в  онлайн-семінарі: «Активні програми служби зайнятості. Надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю (Порядок №893). Презентація програми ментального здоров`я «Ти як?».

Запрошені спікери – представники Управління Пенсійного фонду України та Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці.

Місце проведення: вул. Медична 6, 3 поверх (конференц-зал).

Роботодавців Кам’янського запрошують на семінар з питань організації працевлаштування людей з інвалідністю

Надіслав: ilona , дата: ср, 11/01/2023 - 17:39

Фахівці Кам’янської філії Дніпропетровського ОЦЗ запрошують роботодавців на семінар з питань організації працевлаштування людей з інвалідністю.

Запрошені спікери – представники ПФУ та Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці.