Про це повідомив голова ОВА Олександр Ганжа.
“14 ворожих БпЛА збили цієї ночі сили ППО у небі над областю.
Майже 20 разів ворог атакував п’ять районів області безпілотниками, артилерією та авіабомбою.
На Нікопольщині бив по Нікополю, Марганецькій і Покровській громадах. Понівечені АЗС.
У Зеленодольській громаді Криворізького району пошкоджена інфраструктура.
У Дніпровському районі горів склад з комунальною технікою. Знищені та пошкоджені з десяток легкових і вантажних авто.
У Павлограді виникли кілька пожеж. Понівечені коледж, оздоровчий комплекс, гуртожиток, авто.
На Синельниківщині росіяни поцілили по Васильківській і Дубовиківській громадах. Зайнявся будинок культури. Пошкоджені 12 приватних будинків і господарська споруда”, – йдеться у повідомленні.