
Криворізькі правоохоронці затримали 32-річного чоловіка, який завдав 19-річному юнаку ножові поранення.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Криворізького районного управління поліції.
Повідомлення про злочин надійшло до поліції вночі 8 червня. Для з’ясування обставин на місце прибула слідчо-оперативна група відділення поліції № 5 Криворізького районного управління поліції. Поліцейські встановили, що між містянами виник конфлікт, в ході якого підозрюваний завдав два удари ножем у спину потерпілого. Хлопця з тілесними ушкодженнями госпіталізували до лікарні.
Підозрюваного затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. 8 червня слідчі повідомили нападнику про підозру за ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.