На Дніпропетровщині керівник відділу Держпродспоживслужби "погорів" на хабарі

Надіслав: ilona , дата: пн, 10/23/2023 - 12:56
ку

За отримання неправомірної вигоди слідчі Дніпропетровської області затримали керівника відділу Держпродспоживслужби. Службовець вимагав та отримав 10 тис. гривень за видачу санітарного паспорта для приміщення.

Злочин задокументували слідчі слідчого управління ГУНП в Дніпропетровській області. В ході досудового розслідування поліцейські встановили, що 53-річний посадовець вимагав від громадянина хабар за безперешкодну видачу санітарного паспорта на приміщення для зберігання агрохімікатів. Влітку, в рамках своїх повноважень, він перевірив склад, вказав на його недоліки та відмовив у видачі санпаспорта. А у жовтні чиновник повідомив заявнику, що видача документа можлива лише через хабар та призначив дату зустрічі.

18 жовтня зловмисника затримали на місці злочину й вилучили отримані як хабар гроші. Його затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

за отримання неправомірної вигоди слідчі дніпропетровської області затримали керівника відділу держпродспоживслужби

Наразі триває досудове розслідування за супроводом УСБУ в Дніпропетровській області. Процесуальне керівництво здійснює Дніпропетровська обласна прокуратура.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).