У росіян нічого не вийде з Дніпром

Надіслав: slavkin1 , дата: сб, 12/16/2023 - 08:27
війна

Росія продовжить спроби захопити більше українських територій, але у неї наразі немає сил для захоплення великих міст. Про це заявив представник ГУР Андрій Черняк у коментарі для РБК-Україна, коментуючи інформацію про те, що до кінця 2026 року Росія має намір захопити міста Запоріжжя та Дніпро. Про це пише УНІАН.
"За нашими оцінками, у них не вистачить сил окупувати наші міста. Людський ресурс – це одне, але для окупації та утримання потрібно набагато більше, ніж мобілізовані недосвідчені військові", – розповів він.
Черняк зазначив, що Кремль опинився в патовій ситуації, оскільки раніше вже оголосив про анексію територій, які не контролює. У спробі чогось досягти Путін продовжить жертвувати російськими солдатами.
"Так, у Москві не рахують людей, але там рахують гроші. Фінансових ресурсів на війну у них вистачить до 2025 року. А далі побачимо", - наголосив представник ГУР.
Керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко теж вважає, що якийсь план щодо військової кампанії до кінця 2026 року дійсно може лежати на столі у російського диктатора, але його реалізація – зовсім інша справа.
Експерт висловив серйозні сумніви щодо російських планів захопити Харків, Запоріжжя та Дніпро до кінця 2026 року.