Чи захоплять росіяни Дніпропетровщину - відео

Надіслав: slavkin1 , дата: пн, 01/01/2024 - 20:12
війна

Російська пропаганда загрожує новим захопленням Херсона, а також окупацією Дніпра, Харкова, Запоріжжя та десантом на Одесу. Експерт Українського інституту майбутнього Іван Ступак розповів, наскільки реальні такі загрози і чи здатна ворожа армія створити нові проблеми ВСУ. Про це пише УНІАН.
"Ми не виключаємо такий варіант, тому що в планах Російської Федерації є висадка десанту в Одесі, є плани захоплення Дніпра і Дніпропетровської області, Харкова, Миколаєва та Херсона. Вони можуть пробувати завалити м'ясом, як це робиться зараз в принципі. Я не бачу особливих складнощів: є людина - відправили, вона померла, взяли ще одну. Тобто розрахунок такий, що в українців просто закінчаться патрони і закінчиться наша жива сила, яка може вбивати окупантів і на цьому все просто завершиться. Що просто кількістю вони візьмуть", - сказав він.
Ступак не виключає той варіант, що з метою цього не допустити, українське керівництво прийняло рішення робити серйозні лінії оборони.
"Три-чотири лінії оборони на півдні області, на півночі і на півдні України, на кордоні з Білоруссю. Мета - звільнити якусь частину живої сили наших солдатів, які знаходяться там, за рахунок посилення оборони. Це дозволяє тримати умовно на кілометрі не 100 осіб, а 50. У той же час, якщо вони будуть пробувати штурмувати, то вони будуть відчувати на собі все те, що відчували українські військові, штурмуючи російські позиції. Тобто, оборона в теорії та й на практиці трохи простіша, ніж наступ. Тому за рахунок цього Україна буде пробувати змінювати свою тактику на наступний період", - додав аналітик.
Відео дивіться тут:
https://www.youtube.com/watch?v=Jnz5pkFDT48&t=25s