комуналка

В Україні готуються підвищити тарифи на комунальні послуги за рекомендацією США

Надіслав: Margarita , дата: чт, 09/28/2023 - 08:14

У Кабінеті міністрів України відповіли на пропозицію США підвищити тарифи на комунальні послуги. Міністр соцполітики Оксана Жолнович заявила, що підвищення цін справді обговорюють, пише Vesti.ua.

Головне:

Жолнович пояснила, що під "лібералізацією тарифів на газ та електроенергію" мається на увазі дати можливість підвищувати тарифи та водночас балансувати зростання цін субсидією.

Вода і світло безкоштовно: хто сьогодні може не платити за комуналку

Надіслав: Margarita , дата: чт, 07/06/2023 - 07:45

Нещодавнє рішення НКРЕКП про встановлення нових тарифів на послуги центрального водопостачання та водовідведення обурило українців. Попри те, що рішення вже скасували, багато хто замислився над тим, щоб взагалі не платити за комунальні послуги, адже грошей ледь вистачає на найнеобхідніше для життя.

Які санкції загрожують громадянам, що відмовляться від сплати рахунків, а кому і за яких обставин дійсно можна не платити комуналку - пояснюємо в матеріалі Styler.

Деякі кам'янчани можуть втратити субсидію: що зробити, аби зберегти цю пільгу

Надіслав: Margarita , дата: вт, 05/23/2023 - 06:59

Деякі українці можуть втратити субсидію на комунальні послуги. Тому Пенсійний фонд закликає населення, яке користувалося цією пільгою, звернути увагу на важливі моменти, аби зберегти право на спеціальні умови.

Про це пише ресурс "На пенсії".

Кам'янчанам на замітку: ці перевірені поради допоможуть економити на комунальних послугах

Надіслав: Margarita , дата: вт, 05/16/2023 - 07:23

Витрати на комунальні послуги в Україні зростають з кожним роком. Але зараз сплатити тарифи ЖКП стало для деяких непосильним завданням. Війна, інфляція, девальвація гривні - все це сильно вплинуло не лише на економіку, а й на гаманець звичайного українця.

Про те, як знизити витрати на комуналку й заощадити на рахунках, читайте нижче у матеріалі Styler.

Коли в Україні підвищать тарифи на комуналку

Надіслав: elena , дата: сб, 05/06/2023 - 11:25

Потреба приведення адміністративних цін і тарифів до їхнього економічно обґрунтованого рівня стане основним чинником зростання інфляції в Україні у наступних роках.

Про це свідчить інфляційний звіт за квітень від Національного банку.

Борги за комуналку: як укласти договір про розстрочення заборгованості

Надіслав: Margarita , дата: ср, 05/03/2023 - 07:27

Під час війни у багатьох українців виникли труднощі з оплатою рахунків за комунальні послуги. Особливо складно було багатьом сплатити рахунки за опалення, світло та газ у зимовий період. Однак є спосіб, який за літній період допоможе значно знизити розмір боргу або його повністю виплатити.

Як оформити договір про розстрочення (реструктуризація) заборгованості з комунальних послуг – читайте у матеріалі нижче.

Кому в Україні спишуть борги за комунальні послуги: визначено групу громадян

Надіслав: Margarita , дата: чт, 04/20/2023 - 07:11

Під час повномасштабної війни економіка потребує значної підтримки: як зовнішньої, так і внутрішньої. Утримувати економіку країни повинні її ж громадяни шляхом використання послуг на українському ринку, сплати податків і комунальних послуг. Стосовно останніх, то не всі категорії населення можуть робити це в повному обсязі, через що утворюються борги.

Кому з українців можуть анулювати борг за "комуналку" - читайте нижче в матеріалі Styler.

Уряд визначив групу людей

Шахраї в Україні вигадали новий "розвод"

Надіслав: Margarita , дата: ср, 03/29/2023 - 06:51

Шахраї в Україні вигадали новий спосіб обманювати людей. Так, аферисти дзвонять мешканцям країни та повідомляють, що у них борги за "комуналку".

Про нову схему "розводу" розповіла Катя Бігуненко у групі Facebook "Аферисти в Україні".

У чому схема обману?

Так, українцям з номерів мобільних операторів дзвонять люди, які повідомляють, що вони мають борг за світло. Цікаво, що до ДТЕК вони не мають жодного стосунку.