У Камʼянському стартував Кубок з волейболу, присвячений пам’яті Валерія Зезюліна

Надіслав: elena , дата: сб, 11/18/2023 - 09:03
спортсмены

У пʼятницю, 17 листопада, у Камʼянському на базі СК “Прометей” стартував XIII Кубок майстра спорту Валерія Зезюліна з волейболу “Мікс” серед аматорських команд під гаслом “Ми переможемо”.

Турнір проходить за підтримки Управління молоді та спорту, громадської організації “Бджола” та Федерації волейболу міста.

Протягом трьох днів свої сили на змаганнях будуть випробовувати колективи з 8 міст нашої країни – Харкова, Києва, Бердянська, Павлограда, Дніпра, Полтави, Запоріжжя та Кам’янського.

До урочистої церемонії відкриття заходу долучилися начальник Управління молоді та спорту Анатолій Івашина, директор дитячо-юнацької футбольної школи “Надія” Едуард Коряк, президент громадської організації “Федерація волейболу Камʼянського” Тетяна Борис, а також суддівська бригада змагань. Крім того, з показовими номерами для спортсменів та вболівальників виступили вихованки відділення черліденгу “ДЮСШ №2”.

– Дуже приємно вітати учасників, які приїхали до нас з різних куточків України. Камʼянське – надзвичайно спортивне місто, і ми раді надати всі необхідні умови для проведення Кубку з волейболу на найвищому рівні. Ці змагання були започатковані спортсменами у Северодонецьку, на жаль, зараз це місто знаходиться під окупацією. Віримо в нашу перемогу, в ЗСУ, і в те, що наступний турнір обов’язково відбудеться на Луганщині!, – сказав А. Івашина.

Голова обласної спілки ФСТ “Спартак” Вікторія Орєшина, яка виступає у складі Харківської команди “Міцний горішок”, розповіла, що на минулому турнірі їх колектив посів друге місце, тому тепер вони сподіваються не проґавити свій шанс та піднятись на першу сходину пʼєдесталу.

– В цьому році – це вже треті змагання з волейболу серед ветеранів, і з кожним разом на майданчику збираються все сильніші спортсмени, які раніше грали на чемпіонатах Європи та світу. У нас дуже сильний ветеранський рух, рівень якого невпинно зростає. Тому хочу подякувати міському голові Андрію Білоусову та усім, хто підтримує розвиток спорту, зокрема волейболу, у місті. Маємо надію на подальший успіх та захоплюючі поєдинки, – зазначила В. Орєшина.

Зазначимо, що у 2022 році після тривалої перерви в СК “Прометей” пройшов перший волейбольний турнір і ХІІ Кубок з волейболу пам’яті Валерія Зезюліна. Ініціаторами змагань стали вимушені переселенці, які залишилися без своїх домівок, спортзалів і Кубку, що проводився 11 років поспіль.