У Кам’янському пройшов Кубок України з шашок-64

Надіслав: ilona , дата: вт, 02/27/2024 - 10:42
лш

У Кам’янському на базі вищого професійного училища з 19 по 25 лютого  відбувся Кубок України з шашок-64 серед чоловіків та жінок, повідомляє kamyanske.com.ua

Велика кількість місцевих шашкістів мала можливість позмагатися з представниками інших областей нашої країни.

Кам’янчани вибороли на цьому шашковому форумі в особистому заліку 11 нагород з 18 можливих.

До призової трійки у класичній грі ( 45хв. + 10сек. на хід) серед чоловіків увійшли претенденти на звання чемпіона міста Кам’янське цьогорічної першості майстри спорту Олександр Коробський та Ілля Демченко (студент ДДТУ). Набравши 12 очок з 16 можливих Олександр став другим, а бронзову нагороду з 11 очками вибров Ілля.

Титул чемпіона у представника Миколаївської області, майстра спорту Колєснікова Матвєя (13 очок).

У змаганнях жінок за «класичним стилем» рівних не було нашим гросмейстеркам. Стовідсотковий результат 14 очок з 14 можливих продемонструвала Коротка Олена, і отримала золоту нагороду.

На другому місці з 11 очками – тренер ДЮСШ №1 Губарєва Ольга.

Бронзова нагорода дісталася майстрині з Запоріжжя Носарєвій Альоні (10 очок).

У Командному заліку в класичній грі команда Дніпропетровської області у складі кам’янчан Коробського Олександра, Демченка Іллі та Короткої Оленаи посіла почесне 1 місце.

На 2-му місці Запорізька область. На третьму – Миколаївська.

Зображення видалено. Зображення видалено.