У Камʼянському пройшов чемпіонат міста зі стрибків на акробатичній доріжці

Надіслав: ilona , дата: пн, 11/20/2023 - 09:12
н

17 листопада у Камʼянському відбувся відкритий чемпіонат міста зі стрибків на акробатичній доріжці памʼяті Геннадія Горяїнова, повідомляє kamyanske.com.ua

У змаганнях взяли участь команди з Дніпра, Житомира, Полтави, Києва та Камʼянського. Програма включала в себе юнацькі та дорослі розряди, а також КМС та МС. Загалом за нагороди боролися понад 140 учасників віком від 5 до 18 років.

На урочистому параді відкриття спортсменів та вболівальників привітали начальник Управління молоді та спорту Анатолій Івашина, директор ДЮСШ №4 Олександр Кірпа, президент міської федерації стрибків на акробатичній доріжці Віктор Хайманов, а також головний суддя змагань, старший тренер відділення стрибків на акробатичній доріжці ДЮСШ №4 Ірина Крупій.

– Дуже приємно сьогодні бути присутнім на справжньому спортивному святі. Чемпіонат зі стрибків на акробатичній доріжці, присвячений пам’яті видатного тренера Геннадія Горяїнова, який на початку 2000-х років започаткував у дитячо-юнацькій спортивній школі №4 цей прекрасний вид спорту. Зазначу, що після цих змагань, буде відібрано спортсменів, які представлять наше місто на чемпіонаті України. Віримо, що камʼянчани зможуть посісти найвищі місця на пʼєдесталі пошани, – сказав А. Івашина.

За підсумками чемпіонату команда ДЮСШ № 4 виборола 23 золоті, 19 срібних та 26 бронзових медалей. Наших спортсменів тренують Віктор Хайманов, Тетяна Андронова та Ірина Крупій.