Маша Єфросиніна показала рідкісні кадри з батьками у дитинстві

Надіслав: Margarita , дата: ср, 02/28/2024 - 06:00
Єфросиніна

Українська ведуча та блогерка Маша Єфросиніна показала архівні фото з родиною у Криму.

Знаменитість присвятила допис в Instagram десятій річниці Дня кримського спротиву російській окупації. Так, Маша пригадала, як війна для неї почалася ще 2014 року, коли росіяни незаконно окупували її дім, Крим. З того часу знаменитість не приїздила в місце, де провела все своє дитинство, повідомляє htsn.ua.

Зокрема, блогерка опублікувала архівні світлини з татом, який, на жаль, вже пішов з життя, та мамою на березі моря. До того ж Єфросиніна зізнається, що ще з 2000 року не може приїхати до рідної Керчі через окупантів і "божевільного диктатора" й покласти квіти на могилу батька. А також за її словами, вона не мала змоги попрощатися з бабусею та дідусем, які загинули 2014 року майже одразу після окупації.

скрин

"Я саме з тих людей, для кого війна почалася 2014 року. Тоді я втратила свій Крим. Забрали мій дім та мій фізичний зв'язок з містом Керч, де я народилася та провела дитинство та юність. Я не була на своїй Батьківщини понад десять років. Найболючішим було в тому пам'ятному 2014 році не мати змоги поїхати на поховання моїх бабусі та дідуся, які пішли з життя один за одним через кілька місяців після окупації. Найнестерпніше – це не мати змоги провідувати могилу мого батька, куди щорічно з 2000 року ми приїздили покласти квіти", - розповіла знаменитість.

скрин

До слова, ведуча також показала фото зі свого шкільного випускного і пригадала безтурботні часи, коли вся її родина мирно збиралася разом. Так, на одному з фото Маша з білими бантиками постає з батьками, бабусями і дідусем у Криму.