До Віктора Павліка в Трускавці несподівано навідалася поліція

Надіслав: Margarita , дата: нд, 09/10/2023 - 06:00
Павлік

Співаку Віктору Павліку під час поїздки до Трускавця довелося викликати поліцію.

Подробицями інциденту, що трапився, поділилася дружина артиста Катерина Реп'яхова у своїх Instagram-stories, повідомляє tsn.ua.

Як розповіла блогерка, викликати правоохоронців родині довелося через те, що хтось розбив панорамне вікно у автівці артиста. 

скрин

Невідомі скинули щось на дах дорогого авто Павліка та розбили скло у вікні. Співак не одразу помітив пошкодження, тож встановити коли це саме сталося та хто щось на дах машини майже неможливо.

"У Віктора панорамне скло. Він не відкривав ту панораму в машині, тому не бачив певний час. а вчора відкрив для Міші. Людинка, яка це зробила не думає про кармі, а дарма", - сказала Катерина. 

скрин

скрин

На щастя, автівка була застрахована і співак зможе компенсувати часту витрат. Саме тому Павліку довелося звернутися до поліції, аби вони задокументували пошкодження.

"Дуже багато канителі. Заява до поліції, до страхової, фотографування він коду машини, фотографування пробігу, техпаспорту, паспорту, свідоцтва про народження. Добре, що страхова. У нас дуже страхова хороша", - розповів співак.

скрин