Поліція Кам’янського попереджає

Надіслав: slavkin1 , дата: пт, 08/04/2023 - 15:39
шахрай

Поліцейські Кам`янського попереджають: шахрайства під виглядом «Дзвінок з банку» або ж надсилання СМС-повідомлення з текстом: “Ваша картка заблокована”.
В розмові шахраї намагаються отримати від громадян дані картки, а саме: номер картки, строк дії і, головне, CVV та ПІН-код картки. Зазначені дані “працівник” банку просить надати задля “розблокування” картки, переказу грошей або ж з іншого приводу. Після отримання даних, зловмисники через інтернет-банкінг знімають кошти, переводять їх на електронні гаманці або здійснюють покупки в інтернет-магазинах.
Щоб не стати жертвою шахрайства з банківськими картками, треба пам’ятати, що представник банку ніколи не запитає у вас ПІН-код та CVV вашої карти. Якщо нібито «представник банку» запитує у вас конфіденційні дані то одразу кладіть слухавку та телефонуйте на гарячу лінію банку. 
Поліція вкотре звертається до громадян – будьте пильними та обережними. Не довіряйте незнайомцям. Якщо ви все-таки потрапили у пастку шахраїв, не зволікайте, одразу телефонуйте на лінію «102».