На Дніпропетровщині суддю міськрайонного суду піймали на хабарі

Надіслав: Александр Бугаев , дата: вт, 08/05/2025 - 13:24
поліція

Суддя пообіцяв та згодом виніс обвинуваченому у кримінальній справі виправдувальний вирок. Тепер йому може загрожувати до 10 років позбавлення волі.

Викрили та задокументували корупційну діяльність представника судової гілки влади оперативники Управління стратегічних розслідувань у Дніпропетровській області Нацполіції спільно з детективами НАБУ та Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою.

Встановлено, що суддя одного з міськрайонних судів Дніпропетровської області вимагав та отримав з особи неправомірну вигоду за винесення позитивного рішення по кримінальній справі, яка знаходиться у нього на розгляді – йдеться про службову недбалість. Під час завершального судового засідання суддя оголосив виправдувальний вирок.

На підставі зібраних доказів судді міськрайонного суду оголосили підозру за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. За скоєне чинним законодавством передбачена відповідальність - до десяти років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України

2