Алкоголь та тютюн на суму майже 420 тисяч гривень: у Кам’янському районі вилучали підакцизні товари

Надіслав: ilona , дата: вт, 06/18/2024 - 16:37
в

Протягом тижня під час перевірки торгівельних закладів правоохоронці задокументували 30 порушень правил торгівлі алкогольними та тютюновими виробами, серед них три факти продажу цигарок та алкоголя неповнолітнім.

Також 15 червня співробітники відділення поліції №2 Кам’янського районного управління поліції в одному із торгівельних закладів провели обшук на підставі ухвали слідчого судді в рамках кримінального провадження, відкритого за ч.1 ст.204 ККУ (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України. В результаті слідчих дій з торговельного закладу вилучили алкогольні вироби.

Загалом з незаконного обігу поліцейські вилучили понад 6800 одиниць тютюнових виробів й понад 800 літрів алкоголю, які реалізовувалися без дозвільних документів на торгівлю та марок акцизного податку.

Відносно правопорушників складені адміністративні протоколи за ст.156, ст. 164 та ст.164-5 КУпАП. Адміністративні матеріали направлені на розгляд до суду та адміністративних комісій.