Екс-нардеп від Дніпродзержинська заступився за Порошенка

Надіслав: slavkin1 , дата: пн, 12/04/2023 - 14:55
Царьов

У Росії захищають Петра Порошенка і обурюються тим, що зірвалася його поїздка на переговори до прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана, якого вважають "другом Путіна".
Своє обурення невиїздом Порошенка висловив екс-нардеп Олег Царьов, стосовно якого в Україні відкрита справа про державну зраду. Про це пише УНІАН.
"Порошенка не випустили за кордон. Коли не випускають громадян України це незаконно. Та коли не випускають за кордон народних депутатів – це порушення основ Конституції. Депутати недоторканні. Прикордонник не має права торкатися депутата, коли він проходить через кордон", – сказав колишній нардеп  Царьов.
На його думку, "хтось дуже не хотів, щоб Порошенко зараз поїхав за кордон", бо він мав взяти участь у переговорах, в яких була зацікавлена РФ.
"Порошенко їхав за кордон, щоб провести переговори, взяти в них участь, запропонувати себе", - зізнається Царьов. 
Нагадаємо, раніше прикордонники не дали дозвіл на виїзд Порошенка за кордон на тій підставі, що Верховна Рада відкликала його дозвіл на відрядження. 
Керівництво парламенту скасувало дозвіл на основі отриманої інформації, що Порошенко їхав на переговори до Орбана, які могли зашкодити національним інтересам України, а ця тема – використана для провокацій на міжнародній арені з боку російських спецслужб.
Орбан системно висловлює антиукраїнську позицію, перешкоджає вступу України до ЄС і регулярно закликає зняти санкції з РФ.