плавання

Кам’янські плавці стали призерами двох всеукраїнських турнірів

Надіслав: ilona , дата: пн, 04/15/2024 - 12:59

Насиченим видався цей тиждень для відділення плавання кам’янської ДЮСШ №5. Спортсмени брали участь відразу у двох всеукраїнських турнірах: Кубок SWIM SHARKS у Кам’янському та весняний Кубок “Ферум” у Горішніх Плавнях.

Також Микола Котенко у складі збірної команди України взяв участь в Міжнародних змаганнях з плавання, які проходили з 11 по 14 квітня в Нідерландах. Микола став другим серед юніорів на дистанції 200 м батерфляй.

Кам’янчанки стали бронзовими призерками юніорського турніру з плавання в Австрії

Надіслав: ilona , дата: вт, 04/09/2024 - 12:04

Дві пловчихи з Кам’янського завоювали “бронзу” юніорського турніру в Австрії.

6 та 7 квітня в австрійському Граці проходив юніорський турнір з плавання Multinations Junior Swimming Meet 2024.

Серед учасників були вихованки кам’янської ДЮСШ№5 Роксолана Сулейманова та Анна Загоровська, тренера Дмитра Краєвського. Спортсменки в складі збірної України в комбінованій естафеті 4х100 м здобули бронзові медалі.

Кам’янські плавці перемогли на змаганнях у Дніпрі

Надіслав: ilona , дата: пн, 04/01/2024 - 10:45

29 березня в місті Дніпро відбувся останній, 4-й етап Кубка міста з плавання.

У змаганнях взяли участь 25 спортсменів кам’янської ДЮСШ №5. Юні плавці приїхали до обласного центру з одним бажанням – виграти командний кубок першості. Адже на попередньому, 3 етапі, в боротьбі за командну першість кам’янчани програвали головним суперникам – ДФКС (м. Дніпро) – всього на 2 бали.

Кам’янський плавець став призером обласних змагань

Надіслав: ilona , дата: чт, 03/28/2024 - 15:26

27 березня у місті Дніпро пройшли обласні змагання під гаслом “Повір у себе” з плавання серед юних спортсменів з інвалідністю.

Серед учасників був спортсмен Кам’янського Центру “Незламні” Давид Лісовий, тренерки Тетяни Липи. Хлопець добре виступив та показав гарні результати. На дистанції 50 метрів на спині він посів 1 місце з результатом 1.18,0, на дистанціях 50 метрів брасом (1.10,02), 50 метрів вільним стилем (1.03,50) та 100 метрів на спині (2.47,98) посів 2 місце.

Кам’янські плавці здобули 13 нагород чемпіонату України в Броварах

Надіслав: ilona , дата: ср, 02/28/2024 - 14:02

З 22 по 25 лютого в місті Бровари пройшов зимовий чемпіонат України з плавання серед юніорів та юнаків.

У чемпіонаті взяли участь 420 спортсменів з 18 регіонів та міста Києва.

У складі Дніпропетровської області виступали 9 представників Кам’янського. Вони добре виступили та здобули 7 золотих, 4 срібних та 2 бронзові медалі.

На базі басейну «МіКомп» проходить відкритий чемпіонат Кам’янського з плавання

Надіслав: Margarita , дата: сб, 02/17/2024 - 15:52

Про це повідомив мер міста Андрій Білоусов.

“Сьогодні на базі басейну «МіКомп» проходить відкритий чемпіонат Кам’янського з плавання. На змагання з’їхалися 210 юних спортсменів з різних міст України: Київ, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Хмельницький, Павлоград та інші.

Під час урочистого відкриття чемпіонату привітав учасників, тренерів, суддів та вболівальників. Побажав плавцям успіхів та нових рекордів. Також вручив сертифікат на придбання спортивного інвентарю керівнику Кам’янської Федерації з плавання Дмитру Краєвському.

Спортсмени Кам’янського здобули 24 нагороди на чемпіонаті області з плавання

Надіслав: ilona , дата: пн, 02/12/2024 - 12:36

З 8 по 10 лютого, у Дніпрі, в басейні “Метеор” пройшов Зимовий чемпіонат області з плавання серед юнаків, юніорів та кадетів, повідомляє kamyanske.com.ua

Змагання зібрали спортсменів з Дніпра, Кривого Рогу, Кам’янського, Кропивницького, Запоріжжя та Павлограду.

Учасники випробовували свої сили в естафетному плаванні, на спині, брасі, вільному стилі, батерфляї та комплексному плаванні на різних дистанціях.

Кам’янчанин виборов дві нагороди міжнародних змагань

Надіслав: ilona , дата: ср, 01/31/2024 - 09:24

З 26 по 28 лютого у Люксембурзі проходили 24-ті міжнародні змагання з плавання “Euromeet”, повідомляє kamyanske.com.ua

За звання кращого змагалися 500 спортсменів 90 клубів з 30 країн.

Збірна України успішно виступила на цих змаганнях та виборола дев’ять медалей, з яких 4 золоті, 2 срібні та 3 бронзові.

Серед учасників був вихованець кам’янської ДЮСШ№5 Микола Котенко, тренера Андрія Сидорченка. Спортсмен здобув срібну нагороду серед юніорів на дистанції 100 метрів батерфляєм, а також “бронзу” на дистанції 400 метрів вільним стилем.

Кам’янські плавці здобули 58 медалей Кубка SWIM SHARKS JUNIOR – 2024

Надіслав: ilona , дата: пн, 01/22/2024 - 10:41

20 січня на базі басейну “МіКомп” проходив Кубок з плавання SWIM SHARKS JUNIOR – 2024 серед спортсменів 2012 року народження та молодших, повідомляє kamyanske.com.ua

Змагання зібрали 235 спортсменів з восьми міст України: Дніпра, Запоріжжя, Кривого Рогу, Горішніх Плавнів, Полтави, Кременчука, Павлограда та Кам’янського.

Для когось ці змагання були першими в спортивній кар‘єрі, а хтось мав за мету покращення своїх результатів, і впорався з цим завданням на відмінно.

У Кам’янському пройшов Відкритий Різдвяний Кубок SWIM SHARKS з плавання

Надіслав: ilona , дата: пн, 12/25/2023 - 08:57

23 та 24 грудня на базі басейну “МіКомп” проходив Відкритий Різдвяний Кубок SWIM SHARKS з плавання, повідомляє kamyanske.com.ua

У змаганнях брали участь 435 спортсменів з 11 міст України, 2008-2014 років народження та молодші. Серед них 70 учасників – кам’янські спортсмени.

У день відкриття змагань привітати спортсменів завітав начальник управління молоді та спорту Анатолій Івашина.