опалювальний сезон

Про те, як Дніпропетровщина проходить опалюваний сезон, екологічні ініціативи й міжнародну підтримку

Надіслав: ilona , дата: ср, 02/14/2024 - 17:00

В області триває опалювальний сезон. Пройти його без складнощів заважає ворожий терор. Регіон отримав комп’ютерну техніку від міжнародних партнерів. Гаджети – для двох державних підприємств. Заступник начальника ОВА Юрій Яндульський розповів про новини регіону. 

«Останні тижні масовані атаки шахедами були на Криворізький, Павлоградський і Дніпровський райони. Скрізь страждали енергетичні об’єкти. В результаті були перебої не лише з постачанням електрики, а й тепла і води», – зазначив Юрій Яндульський. 

Житлова субсидія на житлово-комунальні послуги: про що важливо знати

Надіслав: ilona , дата: пн, 11/20/2023 - 10:53

Начався новий опалювальний сезон. З метою надання фінансової допомоги насамперед незахищеним верствам населення уряд продовжує реалізовувати програму житлових субсидій, у тому числі для часткового покриття витрат населення на послуги опалення. Тому тим громадянам і сім’ям, які ще не оформили для себе житлові субсидії, варто скористатися цією державною допомогою.

В Кам'янському стартує опалювальний сезон

Надіслав: slavkin1 , дата: пн, 10/30/2023 - 18:05

Про це повідомляє мер Андрій Білоусов.
«Провів засідання штабу з питань початку опалювального сезону. 
Згідно з рішенням виконавчого комітету опалювальний сезон у Кам’янському розпочнеться 1 листопада. Теплопостачальні організації міста готові до запуску.
В першу чергу тепло отримають медичні установи, школи, дитячі садочки та інші заклади бюджетної сфери. Нарахування споживачам будуть здійснюватися лише з моменту фактичної подачі теплоносія до кожного окремого будинку. 

На Дніпропетровщині вже запустили 96 котелень

Надіслав: ilona , дата: вт, 10/24/2023 - 13:58

На Дніпропетровщині вже запустили 96 котелень. Почали подачу тепла, зокрема, у Дніпрі, Кривому Розі, Вільногірську, Покрові, Синельниковому, Тернівці. Про це під час щотижневого брифінгу розповів заступник начальника ОВА Максим Беспальчук. 

«Коли саме вмикати опалення, визначає влада на місцях. Технічно до цього регіон готовий на 100%, – пояснив Максим Беспальчук. – Вже подали тепло до деяких шкіл, дитсадків, лікарень та житлових будинків». 

Стало відомо, коли у Кам'янському розпочнеться опалювальний сезон

Надіслав: ilona , дата: чт, 10/19/2023 - 12:27

Опалювальний сезон 2023–2024 років може розпочатися 1 листопада або коли протягом трьох діб середня добова температура повітря становитиме нижче 8 градусів.

Про це йдеться у документі проекта рішення, яке прийматиме виконком Кам’янської міськради у цьому місяці.

 

Дніпропетровщина на понад 60% готова до опалювального сезону

Надіслав: ilona , дата: вт, 08/01/2023 - 17:07

Область на більш ніж 60% готова до опалювального сезону. Роботи тривають за графіком. Перевіряють житлові будинки, школи, дитсадки, лікарні. Ремонтують котельні, лагодять несправні теплові та водопровідні мережі, міняють труби. Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.