Жителів приватного сектору Кам’янського просять дотримуватися графіка поливу

Надіслав: ilona , дата: вт, 07/07/2026 - 19:12
Аульський водовід

«Аульський водовід» закликає мешканців приватного сектору дотримуватися графіку поливу, щоб не створювати проблем іншим жителям Наразі у деяких частинах міста Кам’янське в години максимального навантаження на водопровідну мережу (з 17:00–18:00) спостерігається значне зниження тиску у багатоповерхових будинках та приватному секторі.

Про це повідомляє sobitie.com.ua.

За інформацією ВКГ КП ДОР «Аульський водовід», дана ситуація пов’язана з тим, що міська водопровідна мережа, яка побудована у 70-х роках минулого століття, не витримує навантаження під час масового поливу у спекотні місяці. Це призводить до аварій та перебоїв у мережах.

«Мешканці приватного сектору у вечірні години масово поливають присадибні ділянки, значно перевищуючи норми водоспоживання. Це спричиняє критичне зниження тиску в мережах інших мешканців — як приватного сектору, так і багатоповерхових будинків. Керуючись Законом України «Про питну воду та питне водопостачання», керівництво Кам’янського ВКГ КП ДОР «Аульський водовід» звертається до мешканців міста з проханням дотримуватися графіку поливу питною водою із водопровідної мережі садів та городів на присадибних ділянках у період з 01 квітня до 30 вересня — з 23:00 до 05:00»,

— йдеться у офіційному зверненні ВКГ КП ДОР «Аульський водовід».