З підлітками Кам’янського говорили про булінг

Надіслав: elena , дата: сб, 02/24/2024 - 12:30
поліція

У Кам’янському поліцейська розповіла підліткам, що таке булінг та як з ним боротися. Разом з дітьми співробітниця поліції відпрацювала типові конфліктні ситуації та порадила, як поводитися та протидіяти цьому негативному явищу.

жертвою може стати будь-хто: у  кам’янському поліцейська розповіла підліткам, що таке булінг та як з ним боротися
Правовий захід з активними старшокласниками міста провела старший інспектор ювенальної превенції Кам’янського районного управління поліції Дарина Довгопола. Зустріч відбулась в приміщенні "Центру молодіжних ініціатив".

Поліцейська розповіла, що таке булінг, які є прояви насильства, хто найчастіше стає жертвами таких дій та роз’яснила, яка відповідальність чекає на булерів, що треба робити та куди звертатися за допомогою, якщо відбувається конфліктна ситуація. Також вона наголосила на тому, що необхідно бути ввічливими, добрими, толерантними та завжди проявляти взаємоповагу один до одного.

Під час заходу діти виконали багато різноманітних вправ та практичних завдань.

Наприкінці зустрічі інспекторка наголосила, що у будь-якій складній ситуації не треба залишатися сам на сам з проявами насильства, а необхідно звернутися за порадою до рідних, педагога, поліцейського, до знайомої людини, з якою склалися довірливі відносини або на безплатну дитячу гарячу лінію 0 800 500 225 або 116-111.