Відпочинок у Карпатах – для дітей співробітників «Каметсталь». Відео

Надіслав: slavkin1 , дата: пт, 08/04/2023 - 10:44
вокзал

У межах програми психологічної реабілітації Strong Generation Camp – Майбутнє, яку реалізує Група Метінвест, зміна дітей співробітників підприємств компанії у Кам’янському 1 серпня відправилася на відпочинок до Західної України.
Учасники програми – діти працівників, які служать у лавах ЗСУ, та родин, які постраждали через ворожі обстріли, а також діти співробітників-переселенців із зони бойових дій чи тимчасово окупованих територій. Загалом психологічну підтримку отримають 400 дітей співробітників підприємств Метінвесту, 34 з них – діти каметсталевців.
Протягом двох тижнів дітлахи відпочиватимуть і набиратимуться сил у Карпатах. На них очікують цікаві відновлювальні тренінги, сеанси арттерапії, а також робота з кваліфікованими психологами.
– Наш дев’ятирічний син вперше від’їжджає до дитячого табору, тому певні хвилювання, звичайно ж, присутні. Та ці хвилювання приємні, бо ж на Кирила очікують нові враження, нові друзі, нові знання про Україну. А ще, як педагог, я вважаю дуже важливим момент соціалізації – адже наші діти досить тривалий час навчаються дистанційно, тому активне спілкування у дружньому дитячому колективі, серед див карпатської природи та правильно організованого дозвілля допоможе хлопчикам та дівчаткам оздоровитися і психологічно підготуватися до нового навчального року, – вважає Олена Хохлова, дружина військовослужбовця – працівника газорятувальної станції «Каметсталь» Ігоря Хохлова.
Юні мандрівники перед далекою дорогою були трохи схвильовані і збуджені. Адже більшість з них відвідають Західну Україну вперше. Та яскрава дитяча уява вже малює їм весел ігри та квести, цікаві майстер-класи, захоплюючі екскурсії до озер, гір і водоспадів.
– Я вперше їду на Західну Україну і вже уявляю собі ці чарівні краєвиди, очікую багато яскравих вражень. Я багато чого подивилася і почитала в Інтернеті про ці місця – які ж вони гарні! Це взагалі моя перша велика подорож, тому вірю, що вона буде дуже цікавою. У нашій групі – моя давня подруга, ми не засумуємо. До того ж я впевнена, що заведу ще й нових друзів, – говорить Анна Лисенко, донька військовослужбовця, працівника агломераційного цеху Ігоря Лисенка.
Батьки, у свою чергу, цілком впевнені, що відпочинок їхніх дітей буде вдалим і корисним, і щиро вдячні організаторам за таку чудову ініціативу.
– Дуже вдячна компанії за можливість відправити доньку у Карпати, де вона зможе заспокоїтися, бути подалі від повітряних тривог, отримати фахову психологічну реабілітацію, підготуватися до навчального року. Маша вже не вперше їде на відпочинок, Західну Україну ми вже відвідували, тому знаємо про ці чудові місця. Сподіваюся, що краса природи і дружня підтримка трохи відвернуть її від сумних думок – з’являться нові друзі, з якими Маша спілкуватиметься й надалі, – говорить Марина Кузьменко, фахівець управління надійності та діагностики, вдова військовослужбовця.
– Хвилююся, але зовсім трохи, бо знаю, що віддаю своїх хлопчиків у надійні руки. Там працюють висококласні фахівці, вони знають свою справу, вміють працювати з дітьми. Старший син, Ярослав, вже відпочивав у Західній Україні, він буде поряд із молодшим братом, Ростиславом, який їде вперше. Взагалі, там дуже добре, я щиро радію за своїх дітей і вдячна за таку підтримку, – поділилася думками Ольга Полив’яна, вдова військовослужбовця В’ячеслава Полив’яного, який працював у прокатному цеху.
Програма психологічної реабілітації постраждалих унаслідок війни дітей співробітників компанії Strong Generation Camp – Майбутнє запроваджена в межах гуманітарної ініціативи Групи Метінвест «Рятуємо життя». На психологічне відновлення дітей Метінвест спрямує 9 млн гривень.
Відео дивіться тут:
https://www.youtube.com/watch?v=YvLKyjRty3U&t=1s