У Кам'янському відбувся патріотичний забіг «Шаную Воїнів. Біжу за Героїв України»

Надіслав: Александр Бугаев , дата: нд, 08/30/2026 - 12:34
мер

Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов.

«Шаную Воїнів. Біжу за Героїв України» - Кам’янське долучилося до Всеукраїнської патріотичної ініціативи, присвяченої пам’яті загиблих Захисників і Захисниць України.

Подолати дистанцію на честь свого рідного, побратима чи знайомого, який загинув, захищаючи Україну, прийшли родини загиблих та зниклих безвісти захисників, ветерани та волонтери, керівництво Кам’янської районної військової адміністрації та депутати, спортсмени та молодь, правоохоронці, рятувальники та активні кам’янчани. Загалом цьогоріч до забігу долучилися понад 500 учасників. Наймолодшому з них — 6 років, найстаршому — 72.

Учасники бігли сквером Свободи від пам’ятного знака «Журавлі». Ініціатива не про спортивні результати. Вона про пам’ять, вдячність і можливість разом вшанувати тих, хто віддав життя за Україну. Проведення такого забігу в нашому місті започаткувала громадська організація «Родини загиблих Героїв захисників України» ще у 2021 році.  Відтоді він став важливою традицією вшанування наших Героїв.

Дякую всім, хто сьогодні долучився до заходу. Дякую родинам загиблих Захисників і Захисниць за їхню силу та мужність. Дякую організаторам, волонтерам і кожному, хто допомагає зберігати пам’ять про наших Героїв, - сказано в повідомленні.

3