У Кам’янському нагородили юних екологів та митців

Надіслав: Александр Бугаев , дата: ср, 04/22/2026 - 15:18
бджола

У стінах Кам’янської міської ради пройшла урочиста церемонія нагородження переможців екологічного конкурсу малюнка, що об’єднав сотні талановитих дітей громади.

Цьогоріч активність молоді вразила організаторів: на розгляд журі надійшло понад 300 робіт, кожна з яких – це окремий маніфест на захист природи.

«Ми довго сперечалися, адже робіт було дуже багато. Вони всі індивідуальні, креативні та, що особливо важливо сьогодні, більш патріотичні», – зазначив Володимир Кремінь, директор департаменту екології та природних ресурсів КМР.

Конкурс став не лише майданчиком для самовираження, а й потужною психологічною підтримкою для дітей.

«Малювання дає емоційне розвантаження. Як батько двох дітей, я бачу, скільки радості це приносить. Дякуємо за запрошення долучитися до такої важливої ініціативи», – підкреслив Олександр Лукашов, голова обласної організації «Бджола».

Особливо зворушливою стала участь у конкурсі дітей з Херсону. Від них на конкурс надійшло 11 малюнків. Оргкомітет вирішив окремо відзначити ці роботи, підтримавши юних херсонців у такий непростий час.

«Поки посміхаються і малюють наші діти – в Україні є майбутнє. Дякуємо всім, хто дарує дітям крила», – додала директорка департаменту освіти Наталія Рева.

Переможці конкурсу:

Вікова категорія від 11 до 18 років:

 1 місце – Самусевич Надія («В її долонях подих завтрашнього дня»)

 2 місце – Шемет Маргарита (ліцей №23, «Майбутнє під питанням»)

 3 місце – Калістратова Ксенія

Вікова категорія від 6 до 10 років:

 1 місце – Харсун Олена (гімназія №27, «Кришталевий голос у наших руках»)

 2 місце – Андронова Марія (ліцей №13, «Краса, що задихається – брудний пейзаж»)

 3 місце – Гусєв Костянтин (ліцей №5)

Спеціальні нагороди від виконавчих органів міської ради та партнерів конкурсу: 

 ГО «Бджола»: Медяник Артем (гімназія №27) та Донська Вероніка (ліцей №39);
 Департамент освіти: Осадча Ніна (СЗШ №28);
Управління культури: Медяник Артем (гімназія №27);
 Центр молодіжних ініціатив (ЦМІ): Кіш Єгор (гімназія №34).

Дякуємо кожному учаснику, батькам та педагогам за небайдужість! Разом ми створюємо чисте та квітуче майбутнє! 

2