Притулок доброти у Кам’янському

Надіслав: slavkin1 , дата: ср, 03/29/2023 - 18:00
тереза

Вже декілька років працює по проспекту Аношкіна -23 магазин «Зоовет», в якому, звичайно, можна купити товари для домашніх улюбленців: їжу, вітаміни, іграшки та багато чогоще. Але особливийцей магазин через своїх мешканців.

кот
Так сталося, що тут постійно хтось живе, і коли відвідувачі заходять у магазин, їх завжди зустрічають. Є мешканці, які затримуються надовго, хтось знаходить свою нову родину і добрих друзів. Вони всі різні, пожильці цього дому: грайливі, серйозні, люблять бешкетувати і смачно поїсти. Когось принесли відвідувачі магазину, когось знайшли на вулиці господарі «Зоовету» та їх знайомі. Коти, кішки, собаки  - всі доглянуті, нагодовані, стерилізовані або кастровані. На фото тільки декілька з них, бо позувати вони не дуже люблять.

кот 2

У деяких з’явились приятелі серед жителів навколишніх будинків, які допомагають утримувати цих тварин, піклуються про них, виводять на прогулянку. Можливо,  когось і з наших читачів теж чекають тут? Хтось знайде справжнього друга, втіху і розраду у свій дім. У такий складний час дуже важливо зберігати душевний спокій та рівновагу, але коли тебе з відданістю і любов’ю чекають дома, всі негаразди подолати значно легше. 
Телефон для довідок: пані Тереза, хазяйка магазину: 098 7165 761.

кот 3