Органи самоорганізації населення Кам'янського продовжують проводити толоки

Надіслав: ilona , дата: вт, 06/23/2026 - 16:10
Органи самоорганізації населення

Представники органів самоорганізації населення (ОСН): квартальні комітети №4 (Біленко А.І.), №11 (Ворона О.М.), комітет мікрорайону №7 (Бичкова Г.А.)

Південного району, №11 (Євтєєва Ю.В.) Заводського району, комітетів 1-го мікрорайону (Шевелєва І.В.), 4-го мікрорайону (Новікова Т.М.) Лівобережжя задля створення затишку організували та провели толоки:

- прибрано сміття, пофарбовано елементи дитячого майданчика по вул. Лінійній, 5;

- прибрано прибудинкову територію по 5-му Нагірному провулку, 16, здійснено покіс трави на прибудинковій території по 5-му Нагірному провулку, 15;

- проведено покіс трави на покинутих ділянках по вул. Ярослава Мудрого, 9, 11, вул. Авдіївській, 1, 5;

- прибрано територію дитячого майданчика по вул. Колеусівській, 7, пофарбовано елементи майданчика, встановлено пісочницю;

- організовано покіс трави по пров. Набережному;

- пофарбовано елементи дитячого майданчика, лавочки по вул. Харківській, 17, 21, 23;

- приведено до ладу вхідну групу 3-го під’їзду по вул. Харківській, 39;

- пофарбовано лавочки, елементи прибудинкової території будинку по бульвару Героїв,11.

Ще одним напрямком діяльності органів самоорганізації населення, є підтримка наших захисників.

Завдяки спільним зусиллям керівника комітету мікрорайону «Черемушки» Плужнікова С.В., майстринь «Швейної роти» вдається оперативно реагувати на потреби військових та надавати їм необхідну допомогу: подушки, матраци, килимки, рушники, нижню білизну тощо.

За ініціативи представника волонтерської спілки «Доброта» Єршової К.Б., під керівництвом комітету мікрорайону «Центр» Заводського району Близнюкової О.В., до «Міської лікарні швидкої медичної допомоги» передано 120 подушок та від керівника квартального комітету №3 Південного району Санковської Л.П. — надано до харчового блоку посуд для захисників, які знаходяться на лікуванні

Відділ з питань діяльності органів самоорганізації населення та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міської ради висловлює щиру вдячність усім небайдужим мешканцям, керівникам ОСН за проведені заходи з благоустрою та допомогу військовим!

е