Два дніпровські університети потрапили до всесвітнього рейтингу

Надіслав: elena , дата: сб, 06/15/2024 - 11:30
дну

Два університети Дніпра потрапили до міжнародного рейтингу Impact Rankings.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на сайт ДНУ імені Олеся Гончара.

12 червня британське наукове видання Times Higher Education (THE) оприлюднило результати міжнародного рейтингу університетів Impact Rankings. До цього престижного списку увійшли два вищі навчальні заклади Дніпра: Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара та Придніпровська державна академія будівництва та архітектури.

“В авторитетному світовому ранжуванні наш університет бере участь вдруге. Як і торік, ДНУ пройшов аудит агенції THE разом із Придніпровською державною академією будівництва та архітектури. Інші університети регіону до цього рейтингу не увійшли”, – йдеться в повідомленні.

Про рейтинг THE Impact Rankings

THE Impact Rankings — щорічний глобальний рейтинг, який оцінює ефективність університетів зі всього світу за їхніми досягненнями у виконанні цілей сталого розвитку ООН у чотирьох широких сферах: навчання, дослідження, управління та вплив університету.

Рекордна кількість заявок

У 2024 році укладачі рейтингу THE University Impact Rankings отримали рекордну кількість заявок від 2 152 університетів зі 125 країн світу. Від України до рейтингу потрапили лише 42 навчальних заклади.

Цей успіх свідчить про високий рівень підготовки та наукових досліджень у дніпровських університетах, а також про їхню значущість на міжнародній арені.