Про це повідомив в.о. голови ОВА Владислав Гайваненко.
"9 енергоємних генераторів і понад 200 резервуарів для води доправили до Дніпропетровщини з Німеччини.
Це допомога від Федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія. Вона вкрай важлива, адже щодня ворог б’є по громадах області. Знищує інфраструктуру. Саме на постраждалі території передамо вантаж.
З ним людям буде легше пережити перебої зі світлом і водопостачанням. Обладнання та ємності відправимо також до населених пунктів, які залучені до процесу евакуації. Загалом розподілимо отримане між Синельниківським, Павлоградським, Криворізьким і Дніпровським районами.
Від імені тамтешніх мешканців й себе особисто щира вдячність Натанаелю Лімінскі. Міністр федеральних і європейських справ, міжнародних справ і засобів масової інформації землі Північний Рейн-Вестфалія та голова Державної канцелярії завжди поруч з нашим регіоном.
Загалом розмір екстреної підтримки цього разу склав 250 тис євро", - йдеться в повідомленні.