Консультація

Як і куди скаржитись військовим, якщо їхні права порушують: відповідь Уповноваженого з прав людини

Надіслав: slavkin1 , дата: чт, 11/30/2023 - 08:18

10 листопада цього року на офіційної сторінці в соціальної мережі Facebook (https://www.facebook.com/office.ombudsman.ua) Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець надав важливу відповідь на питання: хто зараз стоїть на захисті прав військовослужбовця, коли його права порушує командир? Про це розповімо в цієї публікації.

Куди скаржитись, якщо командир порушує права військовослужбовця

Посилено заходи впливу до банків з боку НБУ: роз’яснення регулятора

Надіслав: slavkin1 , дата: ср, 11/29/2023 - 07:22

7 листопада цього року Національний банк України (НБУ) на своєму офіційному веб-сайті (https://bank.gov.ua) повідомив про те, що Національний банк вніс зміни до Положення, яке регулює порядок застосування заходів впливу до банків. Це зроблено з метою посилення нагляду за дотриманням банками законодавства України та нормативно-правових актів НБУ, у тому числі тих, що регулюють діяльність на платіжному ринку та з питань готівкового обігу. Розповімо про це більш детально.

Відтепер вагітні час відпустки можуть обирати самостійно: Мінздрав роз’яснює

Надіслав: slavkin1 , дата: вт, 11/28/2023 - 07:12

10 листопада цього року Міністерство охорони здоров’я України на своєму офіційному веб-сайті (https://moz.gov.ua) опублікувало статтю під заголовком: «Коли саме йти у декретну відпустку? Відтепер вагітні час відпустки можуть обирати самостійно». Розповімо про це більш детально. 

Майбутні мамичас відпустки зможуть обирати самостійно

Житлова субсидія на житлово-комунальні послуги: кому і коли субсидія не призначається

Надіслав: slavkin1 , дата: пн, 11/27/2023 - 07:48

Продовжується новий опалювальний сезон. З метою надання фінансової допомоги насамперед незахищеним верствам населення уряд продовжує реалізовувати програму житлових субсидій, у тому числі для часткового покриття витрат населення на послуги опалення. Тому тим громадянам і сім’ям, які ще не оформили для себе житлові субсидії, варто скористатися цією державною допомогою.

У разі підозри на коронавірус чи потрібна самоізоляція: роз’яснення МОЗ

Надіслав: slavkin1 , дата: чт, 11/16/2023 - 07:46

7 листопада цього року Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ) на своєму офіційному веб-сайті (https://moz.gov.ua) опублікувало роз’яснення-відповідь на важливе питання: «COVID-19: що робити у разі підозри на захворювання і чи потрібна самоізоляція?» Зараз розповімо про це більш детально. 

Загроза хвороби від коронавірусу залишається

Як пройти перекомісію людям з інвалідністю під час воєнного стану

Надіслав: slavkin1 , дата: ср, 11/15/2023 - 07:12

2 листопада цього року Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ) на своєму офіційному веб-сайті (https://moz.gov.ua) опублікувало роз’яснення-відповідь на важливе питання щодо того, як пройти перекомісію людям з інвалідністю під час воєнного стану. Зараз розповімо про це більш детально. 

Зараз діє спрощений порядок проведення МСЕК

Державна допомога при народженні дитини та інші соціальні виплати батькам в 2023 році

Надіслав: slavkin1 , дата: вт, 11/14/2023 - 07:24

1 листопада цього року інтернет-портал «ФАКТИ ICTV» (https://fakty.com.ua)
опублікував інформаційний матеріал щодо державної соціальної грошової допомоги на дітей в 2023 році. зараз розповімо про це більш детально. 

Кожна родина з дітьми має право на допомогу від держави

Житлові субсидії та опалювальний сезон: актуальні роз’яснення НСССУ

Надіслав: slavkin1 , дата: пн, 11/13/2023 - 07:04

31 жовтня цього року Національна соціальна сервісна служба України на своєму офіційному веб-сайті (https://nssu.gov.ua) опублікувала корисну інформацію під назвою: «Житлова субсидія: звернення до ПФУ». З початком опалювального сезону, зазначають в Національної соціальної сервісної службі,фахівці зібрали для громадян перелік актуальних запитань щодо оформлення житлової субсидії.Тож і ми разом зі Нацсоцслужбою надаємо відповіді на декілька ключових питань.

Коли я можу звернутися за субсидією?

Запобіжні заходи у кримінальному провадженні: роз’яснює суд

Надіслав: slavkin1 , дата: пт, 11/10/2023 - 07:50

25 жовтня цього року Бердичівський міськрайонний суд Житомирської області
на своєму веб-сайті (https://bd.zt.court.gov.ua)у рамках проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи в проекті «Варто знати» опублікував інформаційний матеріал щодо застосування запобіжних заходів у кримінальному провадженні. Зараз розповімо про це більш детально. 

Про інститут запобіжних заходів у кримінальному провадженні

Про послуги банку споживач отримає більше інформації: НБУ посилив вимоги до прозорості банківської діяльності

Надіслав: slavkin1 , дата: чт, 11/09/2023 - 07:21

20 жовтня цього року Національний банк України на офіційному веб-сайті (https://bank.gov.ua) проінформував українців про те, що банківське переддоговірне інформування клієнтів щодо фінансових послуг стає більш прозорішим. Про що саме йде мова, розповімо більш детально.

НБУ посилив вимоги до інформаційного забезпечення діяльності банків