Гастролі

До Кам’янського їде Володимир Горянський з виставою «Бейбі Бум»

Надіслав: slavkin1 , дата: пт, 09/22/2023 - 11:56

12 жовтня на Основній сцені Академічного музично-драматичого театру ім. Лесі Українки глядачі можуть побачити у веселій комедії «Бейбі Бум» відомих зірок українського театру та кіно.  Автори цієї вистави гарантують присутнім, що вони отримають масу задоволення від легкого французького гумору та непередбачуваного сюжету.
«Бейбі Бум» - це яскрава музична, сучасна вистава про кохання за пʼєсою Жана Летраза. Події відбуваються у домі відомого фронтмена миловарного бізнесу – Едмонда Фонтанж.

На Дніпропетровщині пройде фестиваль української драматургії: вистави представлять 6 театрів з різних міст країни

Надіслав: ilona , дата: чт, 08/03/2023 - 11:05

У Дніпрі пройде відкритий фестиваль української драматургії. Протягом шести днів на сцені виступатимуть місцеві артисти та митці з Харкова, Луганська, Запоріжжя та Маріуполя. Приймає гостей Дніпровський національний академічний театр імені Т. Г. Шевченка. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації. 

До Кам’янського 1 червня завітають «Чоловіки, яких хочуть»

Надіслав: slavkin1 , дата: вт, 05/30/2023 - 14:01

1 червня о 18:00 на Основній сцені театру ім. Лесі Українки кам’янчани зможуть подивитись гастрольну виставу «Чоловіки, яких хочуть» у постановці Сучасного театру, від автора гучних комедій «Мужики не танцюють стриптиз» та «Нічна зміна».

Українські зірки театру і кіно виступлять на сцені театру Кам’янського

Надіслав: ilona , дата: чт, 04/27/2023 - 08:04

10 травня на Основній сцені Театру ім. Лесі Українки Володимир Горянський, Лілія Ребрик, Олексій Вертинський та інші талановиті актори зіграють у гастрольній виставі «№13, або Олінклюзів» за п’єсою англійського драматурга Рея Куні, яка внесена до списку кращих комедій нашого часу. Обов’язково урізноманітніть своє дозвілля переглядом цього шедевру!

Не пропустіть «Підпільний стендап» у Кам’янському!

Надіслав: slavkin1 , дата: пн, 04/24/2023 - 08:00

28 квітня о 18:00 на Новій сцені Театру ім. Лесі Українки – неймовірний вечір сміливої комедії від «Підпільного стендапу»! На глядачів чекають найкрутіші жарти,найкращий матеріал та нереальна драйвова атмосфера!
 На сцені цього вечора будуть «запалювати»:
 - Антон Тимошенко: резидент Підпільного стендапа, другий комік після Зеленського, який поговорив з Леттерманом;
- Сергій Степанисько: магістр української літератури та жіноцтва;
- Артур Петров - досвідчений стендап-комік, який уже понад 7 років смішить глядачів Підпільного стендапу.

В Кам’янське їдуть «Свінгери» - відео

Надіслав: slavkin1 , дата: чт, 04/20/2023 - 08:21

1 травня о 18:00 на Основній сцені театру ім. Лесі Українки відбудуться гастролі Сучасного театру з неймовірно смішною комедією «Свінгери»

За сюжетом абсолютно різні люди збираються на свінгер-вечірку. Там вони хочуть добре провести час і спробувати щось нове, хай навіть трохи дивним способом, адже зрада на очах один одного, на думку героїв, це зовсім і не зрада. Вистава «Свінгери» заставить вас подумати та посміятися над досить важливими темами сьогодення.

Замовлення квитків та довідки за тел.: (067) 638-14-09