Шість майбутніх академічних ліцеїв Дніпропетровської області отримають державне фінансування. Гроші підуть на оновлення навчальних кабінетів, STEM-лабораторій і лабораторій природничих наук. За ці кошти заклади освіти зможуть придбати сучасне обладнання, мультимедійні засоби та меблі для навчальних кабінетів і лабораторій. Загалом державне фінансування отримають 130 майбутніх академічних ліцеїв у 22 областях України.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Міністерство освіти й науки.
До переліку закладів Дніпропетровської області увійшли:
- Солонянський ліцей Солонянської селищної ради;
- ліцей "Тріумф" П'ятихатської міської ради;
- ліцей №2 Підгородненської міської ради;
- Дніпровський науковий ліцей інформаційних технологій Дніпровської міської ради;
- ліцей №16 Кам'янської міської ради;
- Вербківський ліцей Вербківської сільської ради Павлоградського району.