борги

Кам’янчанам є про що замислитися…Фото

Надіслав: slavkin1 , дата: чт, 09/14/2023 - 15:27

Інформація наших колег з видання https://sobitie.com.ua/ про те, що приватна фірма «Лідер-Комфорт» намагається будь-яким засобом «вибити» борги з мешканців будинку № 28 по вулиці Української Добровольчої Армії (колишня Республіканська) зацікавила наших читачів. 
Ми не будемо ще раз детально розповідати цю історію, запинимось лише на кількох моментах, які напевно будуть цікавими для містян.

Кам'янчанам можуть заблокувати картки для виплат: чому та як цього уникнути

Надіслав: Margarita , дата: ср, 05/31/2023 - 07:11

В Україні ухвалили новий закон про те, що тепер картки будуть блокувати за наявності навіть мінімального боргу. Раніше такі заходи стосувалися боржників із сумами щонайменше 100 000 гривень.

Що робити, якщо картку заблокували, розповіли експерти сайту "На пенсії".

Деякі кам'янчани можуть втратити субсидію: що зробити, аби зберегти цю пільгу

Надіслав: Margarita , дата: вт, 05/23/2023 - 06:59

Деякі українці можуть втратити субсидію на комунальні послуги. Тому Пенсійний фонд закликає населення, яке користувалося цією пільгою, звернути увагу на важливі моменти, аби зберегти право на спеціальні умови.

Про це пише ресурс "На пенсії".

Борги кам'янчан за електроенергію будуть вносити до кредитній історії: що відомо

Надіслав: Margarita , дата: нд, 05/21/2023 - 08:58

Відтепер в Україні борги за використання електроенергії почнуть вносити до кредитної історії споживачів. Це пов'язано з великою сумою заборгованістю за спожиті комунальні послуги.

Про це йдеться на сайті енергетичної компанії YASNO.

Борги за комуналку: як укласти договір про розстрочення заборгованості

Надіслав: Margarita , дата: ср, 05/03/2023 - 07:27

Під час війни у багатьох українців виникли труднощі з оплатою рахунків за комунальні послуги. Особливо складно було багатьом сплатити рахунки за опалення, світло та газ у зимовий період. Однак є спосіб, який за літній період допоможе значно знизити розмір боргу або його повністю виплатити.

Як оформити договір про розстрочення (реструктуризація) заборгованості з комунальних послуг – читайте у матеріалі нижче.

Кому в Україні спишуть борги за комунальні послуги: визначено групу громадян

Надіслав: Margarita , дата: чт, 04/20/2023 - 07:11

Під час повномасштабної війни економіка потребує значної підтримки: як зовнішньої, так і внутрішньої. Утримувати економіку країни повинні її ж громадяни шляхом використання послуг на українському ринку, сплати податків і комунальних послуг. Стосовно останніх, то не всі категорії населення можуть робити це в повному обсязі, через що утворюються борги.

Кому з українців можуть анулювати борг за "комуналку" - читайте нижче в матеріалі Styler.

Уряд визначив групу людей