борги

«Аульський водовід» почав відключати боржників Кам’янського від водопостачання

Надіслав: elena , дата: сб, 05/04/2024 - 12:46

Заборону на нарахування та стягнення пені, штрафів та призупинення надання комунальних послуг боржникам, скасували у грудні 2023 року (https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennia-zmin-do-deiakykh-postanov-kab…).

Нардепи хочуть стягувати борги померлих українців зі спадкоємців

Надіслав: Александр Бугаев , дата: ср, 05/01/2024 - 17:01

Українцям можуть заборонити відмовлятися від спадку, якщо у померлого були борги перед кредиторами. Це можна буде зробити тільки після погашення заборгованості в межах вартості успадкованого майна.

Які підприємства Дніпропетровщини найбільше заборгували за електроенергію

Надіслав: Александр Бугаев , дата: чт, 02/22/2024 - 17:54

Борг приватного бізнесу та комунальних підприємств за спожиту електроенергію на Дніпропетровщині за рік збільшився на 60 відсотків і перевищив 1 млрд. грн.

Про це повідомила компанія YASNO.

Найбільша частина цього боргу припадає на приватний бізнес та інші юридичні особи (виробництва, сфера обслуговування, ОСББ тощо) – майже 360 млн грн.
На третину менше у промислових підприємств – 225 млн. грн.
Об’єкти ЖКГ – 207 млн. грн.
Організацій, що фінансуються з місцевих бюджетів – 130 млн грн.
З державного бюджету – 123 млн грн.

Борг — майже 418 мільйонів гривень: кому на Дніпропетровщині відключать світло

Надіслав: Margarita , дата: ср, 01/17/2024 - 07:08

Борги за електроенергію у мешканців Дніпропетровської області складають 417,5 мільйонів гривень. Через це 46 тисяч абонентів можуть залишитись без цієї послуги. Адже в Україні рішенням уряду знято мораторій на заборону відключень боржників. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію YASNO.

У підприємстві зазначають, що незначна кількість абонентів формує значні обсяги боргу. Постачальник електроенергії закликає населення погасити борги. 

Кам’янчанам є про що замислитися…Фото

Надіслав: slavkin1 , дата: чт, 09/14/2023 - 15:27

Інформація наших колег з видання https://sobitie.com.ua/ про те, що приватна фірма «Лідер-Комфорт» намагається будь-яким засобом «вибити» борги з мешканців будинку № 28 по вулиці Української Добровольчої Армії (колишня Республіканська) зацікавила наших читачів. 
Ми не будемо ще раз детально розповідати цю історію, запинимось лише на кількох моментах, які напевно будуть цікавими для містян.

Кам'янчанам можуть заблокувати картки для виплат: чому та як цього уникнути

Надіслав: Margarita , дата: ср, 05/31/2023 - 07:11

В Україні ухвалили новий закон про те, що тепер картки будуть блокувати за наявності навіть мінімального боргу. Раніше такі заходи стосувалися боржників із сумами щонайменше 100 000 гривень.

Що робити, якщо картку заблокували, розповіли експерти сайту "На пенсії".

Деякі кам'янчани можуть втратити субсидію: що зробити, аби зберегти цю пільгу

Надіслав: Margarita , дата: вт, 05/23/2023 - 06:59

Деякі українці можуть втратити субсидію на комунальні послуги. Тому Пенсійний фонд закликає населення, яке користувалося цією пільгою, звернути увагу на важливі моменти, аби зберегти право на спеціальні умови.

Про це пише ресурс "На пенсії".

Борги кам'янчан за електроенергію будуть вносити до кредитній історії: що відомо

Надіслав: Margarita , дата: нд, 05/21/2023 - 08:58

Відтепер в Україні борги за використання електроенергії почнуть вносити до кредитної історії споживачів. Це пов'язано з великою сумою заборгованістю за спожиті комунальні послуги.

Про це йдеться на сайті енергетичної компанії YASNO.

Борги за комуналку: як укласти договір про розстрочення заборгованості

Надіслав: Margarita , дата: ср, 05/03/2023 - 07:27

Під час війни у багатьох українців виникли труднощі з оплатою рахунків за комунальні послуги. Особливо складно було багатьом сплатити рахунки за опалення, світло та газ у зимовий період. Однак є спосіб, який за літній період допоможе значно знизити розмір боргу або його повністю виплатити.

Як оформити договір про розстрочення (реструктуризація) заборгованості з комунальних послуг – читайте у матеріалі нижче.