У Кам’янському все спокійно
Про це повідомив мер міста Андрій Білоусов.
“У Камʼянському ніч минула тихо та без тривог. За повідомленням начальника ОВА, оборонці неба збили у різних районах області 14 безпілотників.
Дякуємо захисникам та всім, хто працює на благо країни. Мирного неба та продуктивного четверга, камʼянчани!” – йдеться у повідомленні.
