ваучер

Як кам'янчанам отримати ваучер на навчання, який допоможе опанувати нову професію

Надіслав: ilona , дата: пн, 02/26/2024 - 14:22

Служба зайнятості пропонує громадянам отримати ваучер на навчання, який допоможе опанувати нову професію, підвищити рівень професійної компетентності та конкурентоспроможності на ринку праці. Їх можуть отримати внутрішньо переміщені особи (ВПО), колишні військовослужбовці та інші категорії громадян.

З початку 2024 року на Дніпропетровщині службою зайнятості вже видано 301 ваучер на навчання, серед них – 33 для ВПО. Кам`янською філією Дніпропетровського ОЦЗ видано 41 ваучер, 8 отримали внутрішньо переміщені особи. Найпопулярнішими з них є медсестринство.

Кам'янчанам на замітку: як отримати ваучер на навчання від служби зайнятості

Надіслав: ilona , дата: пт, 08/11/2023 - 14:08

Однією із дієвих послуг, які надає служба зайнятості для підтримки конкурентоспроможності громадян на ринку праці, є видача ваучерів на навчання.

З початку року на Дніпропетровщині було видано 727 ваучерів за сприяння Державної служби зайнятості, серед яких – 110 для внутрішньо переміщених осіб.

З них на:

- здобуття освіти на базі вже існуючого освітнього рівня: «Автомобільний транспорт» (бакалавр), «Соціальне забезпечення» (магістр), «Геодезія та землеустрій» (бакалавр, молодший бакалавр);