усі знаки зодіаку

Гороскоп на 4 грудня 2023 року

Надіслав: Margarita , дата: пн, 12/04/2023 - 06:44

Овен

Вдалий день для активної роботи і просування до намічених цілей. Приділіть увагу своєму графіку, наведіть порядок на робочому столі, розберіть документи, що накопичилися. Не забувайте телефонувати своїм коханим і говорити їм про свої почуття. Ви можете змінити своє ставлення до того, що відбувається, інформує Ukr.Media.

Телець

Гороскоп на 3 грудня 2023 року

Надіслав: Margarita , дата: нд, 12/03/2023 - 09:02

День потужної позитивної енергетики, коли можна і потрібно діяти активно та цілеспрямовано.

Овен

Можна вирушати в будь-які поїздки – від відряджень до подорожей: обставини складатимуться напрочуд сприятливо, тож є сенс скористатися щасливим шансом.

Телець

Хочете вчинити правильно в будь-якій ситуації – чиніть справедливо: не давайте сильному образити слабкого, і зроблене вами добро неодмінно повернеться вам сторицею.

Гороскоп на 2 грудня 2023 року

Надіслав: Margarita , дата: сб, 12/02/2023 - 09:37

День, коли необхідно звертати увагу на знаки, які надсилатиме людині Всесвіт.

Овен

Слова оточення — включаючи найближче — сьогодні необхідно ставити під сумнів: це не означає, що воно з якоїсь причини хоче вас обдурити — найімовірніше, воно саме може помилятися.

Телець

Не можна нікого обдурювати, навіть якщо вам здаватиметься, що брехня покликана допомогти людині: вона, зрештою, виявиться, а ви потрапите у вкрай неприємне становище.

Близнята

Гороскоп на 1 грудня 2023 року

Надіслав: Margarita , дата: пт, 12/01/2023 - 06:50

Один із найскладніших днів місячного календаря – його негативна енергетика робить людину слабкою та безвільною.

Овен

Переживання, які можуть долати вас від самого ранку, потрібно «лікувати» фізичною працею: можна навести лад у шафах з одягом чи на дачній ділянці – загалом там, куди давно не доходили руки.

Телець

Не варто реагувати на критичні зауваження людей, які вас оточують: сьогодні якраз той випадок, коли вони, як це часто трапляється, свідчать про проблеми, що існують у них, а не у вас.

Близнята

Гороскоп на 30 листопада 2023 року

Надіслав: Margarita , дата: чт, 11/30/2023 - 06:56

Не найприємніший день місячного гороскопу, коли більшість людей охоплює апатія і небажання щось робити.

Овен

Слова недоброзичливо налаштованих проти представників знака людей необхідно – звісно, за можливості – пропустити повз вуха: дайте людям можливість на собі відчути силу своєї злості.

Телець

День сприятливий для того, щоб сплачувати за рахунками: йдеться не лише про фінансові зобов'язання – комунальні та кредитні платежі, а й моральні борги – наприклад, зобов'язання перед близькими.

Гороскоп на 29 листопада 2023 року

Надіслав: Margarita , дата: ср, 11/29/2023 - 06:43

День, коли категорично не рекомендується сумувати – такий погляд на світ не найкращим чином відображається на ситуації, що склалася.

Овен

Розпочинати роботу над важливим проєктом потрібно, склавши докладний план дій – інакше можна буде заплутатися у зроблених ходах і не досягти поставленої професійної мети.

Гороскоп на 28 листопада 2023 року

Надіслав: Margarita , дата: вт, 11/28/2023 - 06:39

День спокійної та неквапливої енергетики, коли категорично не рекомендується поспішати.

Овен

День – або хоча б його частину – бажано провести з близькими людьми: особливо це стосується дітей і літніх родичів, яким ви зазвичай приділяєте неприпустимо мало часу.

Телець

Найважливішою якістю, яку сьогодні необхідно продемонструвати представникам вашого знака, є скромність – вона допоможе вам стати непомітними в натовпі, а отже, ви не потрапите під гарячу руку начальства.

Гороскоп на 27 листопада 2023 року

Надіслав: Margarita , дата: пн, 11/27/2023 - 06:39

День входить до списку найскладніших днів місячного календаря, коли активізуються сили зла.

Овен

Ймовірною є підлість з боку людини, яку ви досі вважали одним із найкращих друзів: не варто переживати через те, що доведеться з нею розлучитися – зрештою, ви від цього лише виграєте.

Гороскоп на 26 листопада 2023 року

Надіслав: Margarita , дата: нд, 11/26/2023 - 09:03

День потужної місячної енергетики, коли, як правило, успішними виявляться всі справи і лагодимитеться будь-яка робота.

Овен

Навіть якщо спочатку справи, за які ви візьметеся, будуть складатися не так, як хочеться, в жодному разі не можна сумніватися у своїх силах і здібностях: не варто готувати себе до невдачі.

Телець

День сприятливий для ухвалення важливих рішень: сьогодні вам, зваживши всі докази «за» і «проти», вдасться ухвалити єдине правильне рішення, про яке ви згодом не пошкодуєте.

Гороскоп на 25 листопада 2023 року

Надіслав: Margarita , дата: сб, 11/25/2023 - 08:34

День, коли у наше життя – у тому чи тому, часом зовсім несподіваному, – вигляді повертається минуле.

Овен

Справи, які рухаються дуже повільно, потребують аналізу, а потім проведення роботи над помилками: необхідно зупинитися, проаналізувати свої дії і зрозуміти, що ви робите не так.

Телець

Навіть невеликі фінансові операції – наприклад, оплату комунальних рахунків – краще перенести на інший день, невелика помилка під час оформлення таких документів може коштувати дорого.